Платим по своим обязательствам
Категории новостей
НовостиСообщенияОтзывы

Новости

Відновлення роботи онлайн сервісу для реєстрації електронних полісів ОСЦПВ

Дата публикации: 2022-01-20

Відновлення роботи страхових онлайн сервісів

Ми відновили роботу онлайн сервісу для реєстрації електронних полісів ОСЦПВ на нашому сайті


Оформити електронний поліс ОСЦПВ ви можете за посиланням: https://online.utico.ua/site/site/create_calc_site/oscvp

Подробнее

Хакерская атака на "информационные ресурсы" МТСБУ

Дата публикации: 2022-01-17

#

Хакерська атака на "інформаційні ресурси" МТСБУ. Тимчасово не працюють сервіси онлайн реєстрації полісів ОСАГО та "Зелена картка".


Повідомляємо, що 14.01.22 на сайт "Моторно транспортного бюро України" була здійснена хакерська атака. В наслідок чого не можливо оформити ОНЛАЙН поліси: ОСАГО та "Зелена карта". 


За даними офіційного сайту МТСБУ (посилання) повідомляється, що "інформаційні ресурси Бюро були піддані масштабній хакерській атаці. Відповідна заява передана спеціальним державним службам по боротьбі з кіберзлочинністю для проведення розслідування. Зараз виконуються роботи з відновлення роботи сервісів МТСБУ, які планується завершити у найкоротший термін."


Також важливо зазначити, що у зв'язку з цим відображення полісів в додатку "Дія" відбувається не коректно. Після відновлення всіх функцій МТСБУ - данні автоматично відкоректуються. 


Як придбати поліс ОСАГО або "Зеленої картки"?

Наразі ви можете придбати паперовий страховий поліс ОСАГО або "Зеленої картки" та отримати його в офісі страхової компанії або представництві (контакти). Також, можлива відправка полісу кур'єрськими службами в будь-який куточок України.

Подробнее

Конкурс по отбору субъектов аудиторской деятельности

Дата публикации: 2022-01-11

ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія.» оголошує конкурс з відбору суб'єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності за 2021 рік.


Послуги з аудиту:

 - аудиторська перевірка повного пакету річної окремої фінансової звітності Замовника за 2021 звітний рік з метою висловлення аудитором думки про те, чи фінансова звітність відображає достовірно, в усіх суттєвих аспектах фінансовий стан Замовника на 31.12.2021р, його фінансові результати та рух грошових коштів за рік, що закінчився на зазначену дату, відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності, з наданням аудиторських звітів про фінансовий стан до Національного банку України та до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку станом на 31.12.2021 року;

- аудит і надання аудиторського звіту про надання впевненості щодо річних звітних даних страховика за 2021 рік;

- перевірка і аналіз інформації у Звіті про Управління та Висловлення думки щодо інформації, зазначеної у п.5-9 частини 3 Ст.127 Закону України «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки», та перевірка інформації, зазначеної в п. 1-4 частини 3 Ст.127 Закону України «Про ринки капіталу та організовані товарні ринки». 


Основні відомості про замовника

#

Вимоги до аудитора :

 • наявність Свідоцтва про включення до Реєстру аудиторських фірм та аудиторів, виданого Аудиторською палатою України;
 • наявність Свідоцтва про внесення до реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів, виданого Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку;
 • наявність Свідоцтва про включення до реєстру аудиторських фірм та аудиторів, які можуть проводити аудиторські перевірки фінансових установ, видане згідно розпорядження Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг;
 • репутація на ринку;
 • наявність в реєстрі суб’єктів аудиторської діяльності, які мають право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що становлять суспільний інтерес;
 • наявність Свідоцтва про відповідність системи контролю якості, видане рішенням Аудиторської палати України.


Дати та строки:

 • Період, що перевіряється 01.01.2021 -31.12.2021
 • Термін надання аудиторських висновків – до 15.03.2022 
 • Дата оголошення конкурсу – 11.01.2022
 • Період приймання пропозицій – 18.01.2022
 • Дата рішення щодо призначення аудитора – 19.01.2022

 

Конкурентні переваги:

 • досвіт роботи;
 • репутація на ринку;
 • цінова пропозиція


Для участі в конкурсі пропозиції від аудиторських фірм приймаються на електронну адресу в такому складі:

 • Комерційна пропозиція з зазначенням ціни послуг;
 • Скан копія Свідоцтва про реєстрацію;
 • Скан копія Свідоцтва Аудиторської палати;
 • Скан копія Свідоцтва контролю якості;
 • Скан копії сертифікатів аудиторів.


До участі в конкурсі не допускаються

суб’єкти аудиторської діяльності, які:

• не відповідають вимогам Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» та цим Умовам;

• подали до участі в конкурсі документи, що містять недостовірну інформацію.


Порядок подачі документів

Документи для участі у конкурсі необхідно надіслати електронною поштою за наступною адресою office@utico.ua, n.bzenko@utico.ua

контактна особа: т.в.о. головного бухгалтера Бзенко Надія Василівна (+38 044 303-97-70, +38 044 303-97-72).


Документи, що надійшли після встановленого строку або подані не в повному обсязі чи з порушенням умов Конкурсу, не розглядатимуться. 

Подробнее

Владимир Пекач

Дата публикации: 2021-12-10

Відгук "Владимир Пекач"

Страховий поліс в цій компанії оформив вперше, випадку страхового ще не було, і дасть Бог сподіваюся і не буде, вносив зміни даних в звязку з перереєстрацією, відгукнулися швидко, ставлення хороше, на разі цілком задоволений.

Подробнее

Страховые рейтинги UTICO состоянием на 15.11.21

Дата публикации: 2021-12-07

Страхові рейтинги Utico
Страхові рейтинги Utico

На засіданні Рейтингового комітету від 10.11.2021 р. Національне рейтингове агентство «Рюрік» підтвердило ПрАТ «УТСК» довгостроковий кредитний рейтинг позичальника на рівні uaАА інвестиційної категорії з прогнозом «стабільний» і підтвердило ПрАТ «УТСК» рейтинг фінансової надійності (стійкості) страховика на рівні uainsАА інвестиційної категорії.


Кредитний рейтинг позичальника визначено за Національною рейтинговою шкалою, на що вказують літери «ua» у позначці кредитного рейтингу. Національна рейтингова шкала дозволяє виміряти розподіл кредитного ризику в економіці України без урахування суверенного ризику країни та призначена для використання на внутрішньому фінансовому ринку України.


Позитивні фактори відмічені НРА "Рюрик":


– Достатні показники ліквідності, забезпечені значними обсягами грошових коштів на рахунках Компанії. Рівень покриття сукупних зобов’язань високоліквідними активами станом на 01.10.2021 р. відповідав 278%.


– Достатній рівень фінансової автономії Компанії. Станом на 01.10.2021 р. активи і страхові резерви покривався власним капіталом на 53% та 127% відповідно.


‒ Діяльність компанії характеризується низьким рівнем валютного ризику. Грошові кошти та їх еквіваленти, що обліковуються на рахунках Страховика, представлені переважно в національній валюті. Напрямки розміщення грошових коштів Компанії достатньо диверсифіковані за банківськими установами.


– Значний досвід роботи на страховому ринку України, що перевищує 25 років, та міцні ринкові позиції. Зокрема, за результатами 2020 року Компанія була одним із лідерів за обсягом зароблених премій за напрямком страхування вантажів та багажу.


– Достатній запас платоспроможності Страховика. Станом на 01.10.2021 р. величина фактичного запасу платоспроможності суттєво перевищувала нормативне значення.


– Високий рівень фінансової прозорості та інформаційної відкритості Компанії, що знайшло своє відображення у детальному та комплексному розкритті інформації, необхідної для визначення кредитного рейтингу. Це дозволило знизити ступінь невизначеності в оцінці кредитоспроможності та аналізі фінансово-господарської діяльності Компанії.


Посилання на джерело: www.rurik.com.ua

Динаміка кредитного рейтингу ПрАТ УТСК

Кредитний рейтинг ПрАТ УТСК
Рейтингові дії ПрАТ УТСК
Подробнее

Константин

Дата публикации: 2021-10-29

№ дела 1126872 и г.Николаев. Застраховал свое авто в этой компании, было три страховых случаях, во всех случаях страховая все оплатила. Рекомендую. Также очень хороший аварийный комисар в Николаеве, отработал Отлично.

Подробнее

Отзыв "Дмиртрий"

Дата публикации: 2021-08-17

Было ДТП, обратились страховую Ютико. Оценили авто, утвердили сумму компенсации. Сказали оплата до 3-х месяце по законодательству. На второй месяц получил первую часть суммы и через неделю вторую. Меня устраивает все )

Подробнее

Кредитный рейтинг по версии НРА "Рюрик" от 11 июня 2021

Дата публикации: 2021-08-12

Кредитный и финансовый рейтинг страховой компании ЮТИКО по данным НРА "Рюрик"

На заседании Рейтингового комитета от 11.06.2021 г. Национальное рейтинговое агентство «Рюрик» подтвердило ЧАО «УТСК» долгосрочный кредитный рейтинг заемщика на уровне uaАА инвестиционной категории с прогнозом «стабильный» и подтвердило ЧАО «УТСК» рейтинг финансовой надежности (устойчивости) страховщика на уровне uaАА инвестиционной категории.

Кредитний рейтинг Ютіко
Рейтинг фінансової надійності

Кредитный рейтинг заемщика определено по Национальной рейтинговой шкале, на что указывают буквы «ua» в отметке кредитного рейтинга. Национальная рейтинговая шкала позволяет измерить распределение кредитного риска в экономике Украины без учета суверенного риска и предназначена для использования на внутреннем финансовом рынке Украины.


Положительные факторы:


- Достаточно показатели ликвидности, обеспечены значительными объемами денежных средств на счетах компании. Уровень покрытия совокупных обязательств высоколиквидными активами по состоянию на 01.04.2021 г. Отвечал 290%.


- достаточный уровень финансовой автономии компании. По состоянию на 01.04.2021 г. Активы и страховые резервы покрывался собственным капиталом на 54% и 132% соответственно.


- Деятельность компании характеризуется низким уровнем валютного риска. Денежные средства и их эквиваленты, которые учитываются на счетах страховщика, представленные преимущественно в национальной валюте. Направления размещения денежных средств Компании достаточно диверсифицированы по банковскими учреждениями.


- Значительный опыт работы на страховом рынке Украины, превышает 25 лет, и крепкие рыночные позиции. В частности, по результатам 2020 Компания была одним из лидеров по объему заработанных премий по направлению страхования грузов и багажа.


- Достаточный запас платежеспособности страховщика. По состоянию на 01.04.2021 г. Величина фактического запаса платежеспособности существенно превышала нормативное значение.


- Высокий уровень финансовой прозрачности и информационной открытости Компании, нашло свое отражение в детальном и комплексном раскрытии информации, необходимой для определения кредитного рейтинга. Это позволило снизить степень неопределенности в оценке кредитоспособности и анализе финансово-хозяйственной деятельности Компании.


Отрицательные факторы:


- Невысокие показатели эффективности деятельности. По результатам I кв. 2021 Компания получила убыток в размере 6200000. Грн. Коэффициент административных расходов, то есть отношение административных расходов к чистой выручки Компании был высоким (неблагоприятным) и по состоянию на 01.04.2021 г. Составлял 51%.


- невысокая диверсификация страхового портфеля Компании по видам страхования. По результатам I кв. 2021 на три крупнейшие виды страхования приходилось около 94% страховых платежей, что свидетельствует о высокой зависимости Компании от ключевых видов страхования.


- Как и в других отечественных страховых компаний, деятельность ЧАО «УТСК» является чувствительной к воздействию общеполитических, юридических, региональных и макроэкономических источников риска, присущих Украине.

Динамика кредитного рейтинга АО «УТСК»

Динаміка кредитного рейтингу
Рейтингові дії НРА Рюрік
Подробнее

Отзывы "Александр"

Дата публикации: 2021-07-03

Было ДТП в Мая, застрахован был у этой компании по каско. Выплату получил на удивление очень быстро, всем доволен. Рекомендую

Подробнее

Отзыв Автошкола

Дата публикации: 2021-07-01

Отличная компания, страхуем весь автопарк автошколы у них. Было ДТП недавно, - все выплатили достаточно быстро, за 2 месяца! Рекомендую

Подробнее