Сплачуємо за своїми зобов’язаннями

Новини

Нацбанк ухвалив рішення щодо прозорості структури власності ПрАТ «УТСК»

Дата публікації: 2023-08-29

Нацбанк ухвалив рішення щодо прозорості структури власності ПрАТ «УТСК»


Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг Національного банку України підтвердив відповідність структури власності Приватного акціонерного товариства “Українська транспортна страхова компанія” вимогам прозорості. Рішення було ухвалене 28 серпня 2023 і оприлюднене на сторінці офіційного інтернет-представництва Нацбанку. Результати перевірки свідчать про відкритість ПрАТ «УТСК» та відповідність усім критеріям, які були висунуті комітетом. Саме це є однією з головних ліцензійних умов та ключовим елементом регулювання на ринку небанківських фінансових послуг.

Детальніше

Привітання з нагоди Дня Незалежності України

Дата публікації: 2023-08-24

З днем Незалежносты  України

Привітання з нагоди Дня Незалежності України


Друзі! Вітаємо всіх з головним святом нашої держави - Днем Незалежності!!! На жаль, сьогодні ми особливо відчуваємо важливість цього слова. Але навіть у такий важкий час українці не втрачають свою віру у вільну та незалежну країну. Наші воїни щодня віддають свої життя за те щоб ми більше ніколи не боялись втратити свою незалежність, відстоюючи нашу волю, честь та гідність. Тож сьогодні ми бажаємо всім нашим співвітчизникам Перемоги, мирного неба, здоровʼя , міцного духу та процвітання під рідним прапором! Слава Украіні!

Детальніше

Привітання з нагоди дня Державного прапору України

Дата публікації: 2023-08-23

З днем Державного прапору України

Привітання з нагоди дня Державного прапору України


Шановні друзі, колеги, співвітчизники! ПрАТ "УТСК" щиро вітає всіх з великим святом - Днем Державного прапора України! Сьогодні жовто-блакитний стяг у всьому світі символізує мужність, вірність, відвертість та чесність наших громадян. Під цим стягом наші захисники йдуть щодня у бій заради нашого майбутнього, заради кожного з нас! Бажаємо всім скорішої Перемоги та щоб у кожному селі та місті нашої рідної України майорів наш прапор, як символ незламності, як знак Перемоги!

Слава Україні!

Детальніше

Привітання з Днем Конституції

Дата публікації: 2023-06-28

Днем Конституції

Привітання з Днем Конституції


Дорогі Українці! Сьогодні ми відзначаємо важливе державне свято- День Конституції України!!! У цей день бажаємо, щоб Україна завжди була вільною та незалежною країною. На жаль, сьогодні нашу незалежність і права відстоюємо на полі бою. Але ми вистоїмо та обов'язково переможемо- здобудемо безпечне майбутнє у вільній та мирній Україні!! Слава Україні!!! Слава нашим героям!!!

Детальніше

Відбір суб'єктів аудиторської діяльності

Дата публікації: 2023-01-13

ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія.» оголошує конкурс з відбору суб'єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності за 2022 рік.

Детальніше

Привітання з Днем народження ПрАт "УТСК"!

Дата публікації: 2022-12-29

Привітання з Днем народження ПрАт

Привітання з Днем народження ПрАт "УТСК"!


 Любі колеги, друзі та клієнти! 

Сьогодні наша компанія відзначає своє 28-річчя! Дуже символічно, що наш День народження співпадає зі святкуванням Нового року. Ми також починаємо свій новий рік - плануємо, загадуємо бажання та сподіваємось. В цьому році у нас одне бажання - наша Перемога та мирне небо над Україною. Ми все робимо зі свого боку аби втілити в життя мрію всіх українців. Не зважаючи на підлу агресію рф, ми не тільки не зупинилися або опустили руки, ми ще більше об'єдналися і кинули всі свої зусилля на розвиток у галузі сервісу та ділжиталізвціі, що робить нас ще ближче до наших клієнтів та партнерів. 

Тож, вітаємо всіх наших співробітників, клієнтів, колег, друзів та партнерів з нашим святом! Слава Україні!!!

Детальніше

Вітання з приводу Дня Незалежності

Дата публікації: 2022-08-24

Вітаємо всіх з Днем незалежності нашої рідної України!

Вітаємо всіх з Днем незалежності нашої рідної України!


 Бажаємо всім нам скорішої Перемоги над ворогом, що століттями намагається нас подолати. Ми вистояли , вижили , пережили і переселення і голодомори. І зараз вже рівно пів року як ми згуртувались, щоб дати остаточну відсіч ворогові. Нас не здолати! Слава Україні!

Детальніше

Як дистанційно замовити придбання полісу Зелена картка

Дата публікації: 2022-03-30

Шановні клієнти!

ПрАТ "УТСК", не зважаючи на військовий стан та всі обтяжуючи обставини, які з цим пов'язані, продовжує працювати та підтримувати Вас у всіх питаннях страхового захисту.

Якщо у Вас виникла потреба укласти поліс по Зеленій картці, Ви можете звертатись за телефонами:


+380675096094


+380985389701


+380500702639 (вайбер)


Також можна направити замовлення на електронну пошту [email protected] або залишити на сайті: utico.ua.


Тримаймося! Все буде Україна!

Детальніше

Увага! Важливі новини по використанню страхових сертифікатів «Зелена картка».

Дата публікації: 2022-03-23

Увага! Важливі новини по використанню страхових сертифікатів «Зелена картка».


Приватне акціонерне товариство «Українська транспортна страхова компанія.» повідомляє, що Загальними зборами повних членів МТСБУ (протокол № № 273/2022 від 22.03.2022р.) прийнято окремі рішення щодо роботи між Бюро України та Бюро Росії і Бюро Білорусі, а саме, інформуємо про прийняті рішення, які вступають в дію з дати їх прийняття, зокрема:


1) Про розірвання двосторонньої угоди (Процедурних правил) між Бюро України та Бюро Росії:


1.1. Встановлено, що, за погодженням Ради Бюро, двостороння угода (Процедурні правила) між Бюро України та Бюро Росії припиняє дію, починаючи з 00:00 05.04.2022р.


1.2. Прийнято до відома, що починаючи з 05.04.2022 (включно), українські страхові сертифікати «Зелена картка» не визнаватимуться на території Росії, а російські страхові сертифікати не визнаватимуться на території України. Всі транскордонні ДТП, які сталися до 04.04.2022 (включно) врегульовуватимуться відповідно до положень Процедурних Правил Ради Бюро.


1.3. Встановлено, що гарантії МТСБУ за українськими договорами «Зелена картка», за ДТП, які сталися на території Росії у період з 24.02 по 04.04.2022, надаються за умови, що інформація про укладені договори страхування «Зелена картка» та відповідні забезпечені транспортні засоби, підтверджується відомостями з ЦБД МТСБУ.


1.4. Страховикам-повним членам МТСБУ забороняється укладання договорів міжнародного страхування «Зелена картка», дія яких поширюється на території Росії.


1.5. Страховики-повні члени МТСБУ при використанні існуючих бланків договорів міжнародного страхування «Зелена картка» будуть викреслювати код «RUS» у розділі 8 страхового сертифікату «Зелена картка», та «Росії» у розділі 6 Полісу (та копії Полісу) обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на умовах міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена картка».


2) Про розірвання двосторонньої угоди (Процедурних правил) між Бюро України та Бюро Білорусі:


2.1. Встановлено, що, за погодженням Ради Бюро, двостороння угода (Процедурні правила) між Бюро України та Бюро Білорусі припиняє дію, починаючи з 00:00 05.04.2022р.


2.2. Прийнято до відома, що починаючи з 05.04.2022 (включно), українські страхові сертифікати «Зелена картка» не визнаватимуться на території Білорусі, а білоруські страхові сертифікати не визнаватимуться на території України. Всі транскордонні ДТП, які сталися до 04.04.2022 (включно) врегульовуватимуться відповідно до положень Процедурних Правил Ради Бюро.


2.3. Встановлено, що гарантії МТСБУ за українськими договорами «Зелена картка», за ДТП, які сталися на території Білорусі у період з 24.02 по 04.04.2022, надаються за умови, що інформація про укладені договори страхування «Зелена картка» та відповідні забезпечені транспортні засоби, підтверджується відомостями з ЦБД МТСБУ.


2.4. Страховикам-повним членам МТСБУ забороняється укладання договорів міжнародного страхування «Зелена картка», дія яких поширюється на території Білорусі.


2.5. Страховики-повні члени МТСБУ при використанні існуючих бланків договорів міжнародного страхування «Зелена картка» будуть викреслювати код «BY» у розділі 8 страхового сертифікату «Зелена картка», та «Білорусі» у розділі 6 Полісу (та копії Полісу) обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів на умовах міжнародної системи автомобільного страхування «Зелена картка».


Детальніше

Інформаційне повідомлення

Дата публікації: 2022-03-01

Шановні клієнти, партнери!


Хочемо проінформувати Вас, що в цей важкий для нашої Країни час, ми продовжуємо працювати для Вас. На сьогодні наші колеги з регіональних підрозділів, наші агенти та продавці, а також підрозділ з врегулювання збитків та інші працівники ПрАТ «УТСК» продовжують працювати, для забезпечення надання безперебійного доступу до наших страхових послуг.


Команда ПрАТ «УТСК» працює для задоволення Ваших потреб в якісному страхуванні.

Тримаємось, не панікуємо!


Графік роботи наших підрозділів залежить від конкретної ситуації в кожному місці, де ми надаємо Вам наші послуги. На даний час головним для нашої компанії є безпека наших Клієнтів та працівників.


У разі виникнення питань звертайтесь:

-       З питань врегулювання збитків: Viber - 067 509 12 11, електронна пошта: [email protected], [email protected].

-       З питань продажу страхових продуктів:  0504418421 - Оксана , 0971597869 - Аня, 0675096094 - Іра, 0985389701 - Олена.

 

 

Все буде Україна!

ПрАТ «УТСК» з тобою!

Детальніше