Сплачуємо за своїми зобов’язаннями

Новини

Привітання з Днем Вишиванки

Дата публікації: 2024-05-16

Привітання з Днем Вишиванки

Друзі, вітаємо вас з Днем Вишиванки! Це свято є символом нашої культурної спадщини, гордості та єдності. Бажаємо вам міцного здоров'я, благополуччя та натхнення. Нехай вишиванка стане не тільки яскравим елементом вашого гардеробу, але й оберегом вашого дому

Детальніше

Національний банк України (НБУ) переоформив згідно вимог Закону України «Про страхування» всі попередні ліцензії ПрАТ "УТСК"

Дата публікації: 2024-04-26

Вітаємо, друзі!

У нас чудові новини - наш регулятор, Національний банк України (НБУ) переоформив згідно вимог Закону України «Про страхування» всі попередні ліцензії ПрАТ "УТСК".

Тепер ПрАТ "УТСК" має ліцензію майже на всі Класи страхування, необхідні для прямого страхування та вхідного перестрахування, які можуть задовольнити більшість потреб наших клієнтів та забезпечать подальше підтримання та наповнення нашого страхового портфелю! Працюємо далі для всіх Вас - наших клієнтів та партнерів як завжди - наполегливо, професійно і продуктивно !!!

Детальніше

Привітання з Днем Соборності

Дата публікації: 2024-01-22

Привітання з Днем Соборності

Привітання з Днем Соборності


Дорогі співвітчизники, щиро вітаємо вас з Днем Соборності. Цього дня 22 січня 1919 року на Софійській площі у Києві відбулося офіційне обʼєднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки і відтоді наша держава обʼєднана в одну велику могутню і прекрасну Україну з її єдиним і непереможним народом. Нам є чим пишатися- своєю історією, своїми героями , які щодня віддають свої життя за цілісність нашої держави. Бажаємо нам всім скорішої Перемоги, бути щасливими, радісними, жити в добробуті та злагоді на нашій єдиній та квітучій Україні!

Детальніше

Відбір суб'єктів аудиторської діяльності

Дата публікації: 2024-01-17

ПрАТ «Українська транспортна страхова компанія» оголошує конкурс з відбору суб'єктів аудиторської діяльності, які можуть бути призначені для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності за 2023-2025 р.

Детальніше

Привітання з Новим Роком!

Дата публікації: 2023-12-29

Привітання з Новим Роком

Привітання з Новим Роком!


Друзі, вітаємо вас з прийдешнім Новим роком, який обовʼязково принесе нам мир, спокій, нові можливості та перспективи. Нехай в наступному році кожен день дарує радість, натхнення та неодмінно наближає нас до Перемоги!Нехай у старому році залишаться всі проблеми та негаразди. Бажаємо всім міцного здоровʼя, любові, радості, взаємопорозуміння, достатку, подорожей і чудових подій. Нехай 2024 рік дарує тільки найкраще! З Новим роком! Слава Україні!

Детальніше

Привітання з Днем народженням

Дата публікації: 2023-12-28

Привітання з Днем народженням

Привітання з Днем народженням


Сьогодні нам виповнюється 29 років! Всі ці роки були насиченими різними подіями та справами, які безумовно вели до успіху і процвітанню нашої компанії. Вся наша робота націлена на захист та комфорт наших клієнтів, яким ми вдячні за довіру та співпрацю. Незважаючи на важкі часи, які переживає країна, коли наші хлопці і дівчата долають ворога, ми тримаємо оборону на економічному фронті - багато працюємо, стрімко розвиваємося та підтримуємо країну. Нам є чим пишатися, і сьогодні ми вітаємо всіх колег, партнерів, клієнтів з нашим святом. Всім бажаємо сталевих нервів, міцного здоровʼя , миру і нашої Перемоги!!!

Детальніше

Нацбанк ухвалив рішення щодо прозорості структури власності ПрАТ «УТСК»

Дата публікації: 2023-08-29

Нацбанк ухвалив рішення щодо прозорості структури власності ПрАТ «УТСК»


Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг Національного банку України підтвердив відповідність структури власності Приватного акціонерного товариства “Українська транспортна страхова компанія” вимогам прозорості. Рішення було ухвалене 28 серпня 2023 і оприлюднене на сторінці офіційного інтернет-представництва Нацбанку. Результати перевірки свідчать про відкритість ПрАТ «УТСК» та відповідність усім критеріям, які були висунуті комітетом. Саме це є однією з головних ліцензійних умов та ключовим елементом регулювання на ринку небанківських фінансових послуг.

Детальніше

Привітання з нагоди Дня Незалежності України

Дата публікації: 2023-08-24

З днем Незалежносты  України

Привітання з нагоди Дня Незалежності України


Друзі! Вітаємо всіх з головним святом нашої держави - Днем Незалежності!!! На жаль, сьогодні ми особливо відчуваємо важливість цього слова. Але навіть у такий важкий час українці не втрачають свою віру у вільну та незалежну країну. Наші воїни щодня віддають свої життя за те щоб ми більше ніколи не боялись втратити свою незалежність, відстоюючи нашу волю, честь та гідність. Тож сьогодні ми бажаємо всім нашим співвітчизникам Перемоги, мирного неба, здоровʼя , міцного духу та процвітання під рідним прапором! Слава Украіні!

Детальніше

Привітання з нагоди дня Державного прапору України

Дата публікації: 2023-08-23

З днем Державного прапору України

Привітання з нагоди дня Державного прапору України


Шановні друзі, колеги, співвітчизники! ПрАТ "УТСК" щиро вітає всіх з великим святом - Днем Державного прапора України! Сьогодні жовто-блакитний стяг у всьому світі символізує мужність, вірність, відвертість та чесність наших громадян. Під цим стягом наші захисники йдуть щодня у бій заради нашого майбутнього, заради кожного з нас! Бажаємо всім скорішої Перемоги та щоб у кожному селі та місті нашої рідної України майорів наш прапор, як символ незламності, як знак Перемоги!

Слава Україні!

Детальніше

Привітання з Днем Конституції

Дата публікації: 2023-06-28

Днем Конституції

Привітання з Днем Конституції


Дорогі Українці! Сьогодні ми відзначаємо важливе державне свято- День Конституції України!!! У цей день бажаємо, щоб Україна завжди була вільною та незалежною країною. На жаль, сьогодні нашу незалежність і права відстоюємо на полі бою. Але ми вистоїмо та обов'язково переможемо- здобудемо безпечне майбутнє у вільній та мирній Україні!! Слава Україні!!! Слава нашим героям!!!

Детальніше