Сплачуємо за своїми зобов’язаннями

Понад 71 мільйон гривень виплат

Дата публікації: 2017-03-02

Хоча 2016-й рік став непростим для українського страхового ринку, команді Utico вдалося завершити його з гідними бізнес-результатами. Компанії вдалося не лише наростити ділову активність та зібрати майже на чверть більше страхових платежів, але й встановити власний історичний рекорд щодо виплат - сплатити 71 мільйон 500 тисяч гривень!


"У 2016-му ми зібрали страхових платежів на 24%  більше, ніж за минулий рік - тобто зросли майже на чверть. А ось наші виплати зросли не просто на 40%, а сягнули рекордних значень, перевищивши 71,5 млн. грн.", - коментує резульати року Ганна Цимбал, заступник Голови Правління Utico. 


Пріоритетними напрямками у діяльності компанії протягом 2016 року залишалися:

- страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів за кордоном (”Зелена картка”) – 124,9 млн. грн., що складає 43% всіх отриманих премій компанії,

- страхування вантажів та багажу – 25,2 млн. грн., або 9% страхового портфелю,

- добровільне страхування відповідальності – 6,0 млн. грн., що складає 2% портфелю. 


"У прийдешньому році ми зацікавлені у розвитку своєї присутності в секторі добровільного автострахування - КАСКО та добровільної відповідальності автовласників, натомість не плануємо агресивного зростання в секторі обов"язкового автострахування. Частка "автоцивілки" у нашому портфелі зараз складає майже 8%, і поки що ми плануємо тримати цей показник на цьому ж рівні - при цьому будемо і надалі збільшувати обсяги та скорочувати терміни виплат", - зазначає пані Цимбал.